پرش به محتوا

برای تماس لمس کنید

سرار تهران   88985733

 دفتر غرب   66323406

 اپراتور 24 ساعته   09121735074

سرار تهران   88985733

 دفتر غرب   66323406

 اپراتور 24 ساعته   09121735074

تعمیرات پکیج شبانه روزی 1سال گارانتی+راهنما

به تهران تعمیرگاه خوش آمدید: مرکز خدمات تخصصی تعمیرات پکیج شبانه روزی با 20 خط تلفن سراسر تهران وحومه. همچنین جهت درخواست تعمیرکار یا سرویسکار مجرب با گارانتی ا ساله (قطعات) با شماره 88985733 ( 20 خط سراسر تهران و حومه ) تماس حاصل نمایید. با بیش از 700 نظر مثبت در قسمت نظرات انتهای همین صفحه.

اما اما اما مهم

در تهران تعمیرگاه، ما چیزی فراتر از یک ارائه دهنده خدمات هستیم – در این صفحه از صفر تا صد پکیج گفتیم. اینکه چگونه خودتان(مخصوص تازه واردان) رفع عیب کنید بدون پرداخت هزینه(نظرات رو ببنید ساده گفتیم). برای هر ارور یا کد خطایی یا نقص عملکردی به تفکیک ویدیوی اموزشی اماده کردیم. ماموریت ما این است که اطمینان حاصل کنیم که سیستم پکیج شما در شرایط درجه یک باقی می ماند. چه برای تقویت مهارت‌های خود در امر تعمیرات، چه اینکه خودتان بخواهید دست به تعمیر ببرید، یا به تکنسین نیاز دارید تهران تعمیرگاه مقصد شما برای تمام نیازهای پکیج است. بیایید سفر یادگیری در سطح متخصص را با هم آغاز کنیم و آرامش خاطر و طول عمر سیستم گرمایشی شما را تضمین کنیم.

مدت زمان تخمینی مطالعه: 18 دقیقه

لینک های مرتبط و مفید

هزینه تعمیر با مستاجر است یا مالک؟

تعمیر پکیج شبانه روزی

راهنمای آسان و ویدیویی تعمیرات پکیج

ویدیوی راهنمای راه اندازی و روشن کردن پکیج را ببینید

2 گام بسیار ساده زیر را جهت رفع هر گونه عیب و ایراد مربوط به پکیج دنبال کنید

 1. گام اول: ابتدا عیوب عمومی را که نیاز به باز کردن پکیج ندارد را کلیک کنید ببینید، درصورتیکه همچنان عیب پا برجا بود، سپس گام دوم را در زیر بخوانید
 2. گام دوم: در گام دوم بر اساس نیاز از یکی از 2 روش پایین به رفع عیب پکیج بپردازید:
  • رفع عیب با کد خطا چنانچه کدخطای دستگاه رو میدونید روی لینک زیر کلیک کنید به پایین صفحه روی قسمت مورد نظر هدایت می شید میدونید این روش مناسب شماست. رفع عیب بر اساس کد خطا (مثلا 40 60 80 یا e3)
  • عیب یابی بر اساس نقص در عملکرد پکیج

اگر کد خطا ندارید.مثلا:

اب سرد و گرم میشه یا مثلا شوفاژ گرمه اما ابگرم مصرفی کار‌نمیکنه.
روی لینک زیر کلیک کنید به پایین صفحه روی قسمت مورد نظر هدایت میشید

رفع عیب بر اساس نحوه عملکرد پکیج

مقدمه ای بر پکیج

در ادامه در مورد موارد زیر توضیح میدهیم:

 • پکیج چیست؟
 • چرا پکیج ها دارای محبوب هستند؟
 • این مقاله مناسب چه کسانی است؟
 • چه زمانی تعمیرات ضروری است؟
 • از کجا باید سرویس پکیج رو شروع کرد؟
 • نحوه برخورد ایمن هنگام عیب یابی؟
 • انواع پکیج های دیواری گازی ؟

پکیج دیواری چیست؟

پکیج های دیواری وسایل گرمایشی فشرده ای هستند که برای تامین موثر آب گرم و گرمایش مرکزی برای فضاهای مسکونی و تجاری طراحی شده اند. آنها به دیوار نصب می شوند و در فضای کف صرفه جویی می کنند و با سوزاندن گاز طبیعی یا پروپان برای گرم کردن آب کار می کنند که این اب سپس در سراسر ساختمان به گردش در می آید. این پکیج ها در انواع و اندازه‌های مختلف برای پاسخگویی به نیازهای مختلف تولید می‌شوند و راه‌حلی مناسب و موثر برای گرمایش به روشی کم‌فضا ارائه می‌دهند. پکیج های گازسوز دیواری به دلیل قابلیت اطمینان، بهره وری انرژی، و توانایی ارائه گرما و آب گرم ثابت شناخته شده اند و آنها را به گزینه ای محبوب برای سیستم های گرمایش تبدیل می کند. در صورت تمایل به مطالعه بیشتر در زمینه اینکه پکیج چیست کلیک کنید

چرا پکیج های گازی دیواری محبوب هستند؟

پکیج های دیواری به دلیل چندین مزیت کلیدی، محبوبیت زیادی به دست آورده اند. آنها به طراحی، صرفه جویی در فضا، ایده آل برای املاک با فضای محدود شناخته شده اند. علاوه بر این، پکیج های دیواری گاز سوز بسیار کارآمد هستند و صرفه جویی قابل توجهی در مصرف انرژی و کاهش قبوض آب و برق ارائه می دهند. توانایی آنها در تامین آب گرم فوری و گرمایش در صورت تقاضا بر جذابیت آنها می افزاید. نصب و نگهداری آنها نیز نسبتاً آسان است و برای افراد حرفه ای و و انها که خودشان دست به اچار هستند قابل دسترسی است. پکیج های دیواری با طراحی جمع و جور و شیک، عملکرد کارآمد و تطبیق پذیری، به گزینه ای مطلوب برای راه حل های گرمایش مسکونی و تجاری تبدیل شده اند. مزیت ان نسبت به موتورخانه قابلیت تنظیم دما مجزا برای هر واحد است.

اهمیت تعمیر و نگهداری از پکیج

پکیج ها در سکوت خود گرما و آب گرمی را که ما اغلب بدیهی می‌دانیم فراهم می‌کنند. با این حال، مانند هر دستگاهی، برای اطمینان از عملکرد مؤثر و ایمن، به مراقبت و توجه نیاز دارند. نگهداری پکیج نه تنها برای افزایش طول عمر این سیستم های گرمایش حیاتی ضروری است، بلکه برای جلوگیری از خرابی های بالقوه خطرناک نیز ضروری است. چه در این زمینه حرفه ای باشید و چه صاحب خانه ای که به دنبال سالم نگهداری پکیج خود هستید، درک اهمیت نگهداری به موقع اولین گام به سمت راه حل گرمایش قابل اعتماد و مقرون به صرفه است. در این راهنمای جامع، دنیای پکیج دیواری را بررسی می‌کنیم که هم متخصصان باتجربه و هم تازه واردان این صنعت از ان می توانند بهره ببرند.

آشنایی با پکیج های دیواری گازی

خوب، بریم سراغ دنیای پکیج های دیواری، از انواع و عملکرد آنها تا عیب یابی بصورت حرفه ای مخصوص تازه واردان.

انواع و اقسام پکیج ها

پکیج ها انواع و اقسام های مختلفی دارند که هر کدام برای نیازهای گرمایشی متفاوتی طراحی شده اند. ازپکیج های زمینی یا دیواری گرفته تا انواع فن دار و بدون فن. تقسیم از نظر تک مبدل یا دومبدل بودن دستگاه. برای تشخیص و درک تفوت دستگاه تک مبدل و دو مبدله کلیک کنید. یا پکیج های مخزن دار و بدون مخزن.، درک تمایز بین این انواع ضروری است. همچنین بر اهمیت انتخاب پکیج مناسب برای نیازهای خاص شما، اطمینان از عملکرد بهینه و صرفه جویی در انرژی تاکید خواهیم کرد. چه به دنبال راه حلی جمع و جور در یک خانه کوچک باشید یا یک سیستم گرمایشی پیشرفته را برای فضای بزرگتر برنامه ریزی کنید، ما در ادامه بینش هایی را که برای انتخاب آگاهانه در مورد یک پکیج به میان می آید را اورده ایم.

نحوه عملکرد و چگونگی کارکرد پکیج

روش کار پکیج بسیار خلاصه وار در حالت مصرفی به این صورت است که وقتی شیر آب گرم را باز می کنید، سیگنالی از طریق سنسورهای مختلف داخل سیستم پکیج شامل فلوسوئیچ ها و فلومترها و فلورگلاتورها به برد کنترل دستگاه منتقل می شود. برد دستگاه دمای اب را با دمای تنظیمی روی برد چک میکند اگر اب سردتر از دمای تنظیمی بود مشعل روشن می شود. سپس آب سرد از ورودی وارد دستگاه می شود و از مبدل حرارتی عبور می کند و در آنجا گرم می شود. پس از آن، آب به شیر آب گرم هدایت می شود. برای اینکه متوجه شوید دقیقا ترتیب عملکرد قطعات داخلی پکیج به چه صورت است و چگونه میتوان به ان روش عیب یابی کرد کلیک کنید

در حالت زمستانی، در صورت کاهش دمای اب رایداتور سنسورشوفاژ این تغییر را تشخیص داده ودر نتیجه، برد دستور چرخش آب گرم را به داخل رادیاتور یا سیستم گرمایش از کف توسط پمپ سیرکولاترمیدهد .برای اشنایی با قطعات و اجزای پکیج کلیک کنید. با گردش در رادیاتور ها گرمای اب به محیط داده میشود. بنابراین، با استفاده از سیستم لوله برگشت، آب دوباره وارد مبدل حرارتی دستگاه می شود تا دوباره گرم شود و دوباره به سیستم گرمایش گردش کند.این چرخه تا زمانی ادامه می یابد که به دمای تنظیمی برسیم . نکته قابل توجه این است که الویت گرمایش با اب مصرفی است.

اهمیت سرویس منظم و دوره ای پکیج

سرویس منظم پکیج های دیواری، ستون فقرات قابلیت اطمینان و طول عمر آنها است. چه یک حرفه ای با تجربه باشید و چه صاحب خانه ای که خودش میخواهد این کار را انجام دهد DIY یا (Do It Yourself) ، درک اهمیت نگهداری منظم بسیار مهم است. سرویس معمولی نه تنها تضمین می کند که پکیج شما به طور موثر کار می کند، مصرف انرژی و هزینه های آب و برق را کاهش می دهد، بلکه خطر خرابی های ناگهانی و پرهزینه را نیز به حداقل می رساند. برای متخصصان، سرویس برنامه ریزی شده امکان تشخیص زودهنگام مشکلات را فراهم می کند و از تبدیل شدن آنها به مشکلات بزرگ جلوگیری می کند. در ادامه این مطلب، وظایف سرویس مناسب برای سطوح مختلف مهارت را بررسی می‌کنیم.

تخصص تعمیرگاه تهران

تهران تعمیرگاه به عنوان چراغی از تخصص و حرفه ای بودن در این حوزه ایستاده است. ما با سال ها تجربه عملی و تیم اختصاصی از تکنسین های ماهر، شهرت خود را به عنوان رهبران صنعت به دست آورده ایم. ماموریت ما روشن است: ارائه خدمات درجه یک، پشتیبانی از افراد حرفه ای و مبتدیان باتجربه و کمک به صاحبان خانه در مورد پکیج. از درک عمیق سیستم های کارکرد پکیج تا بینش در مورد تکنیک های عیب یابی پیشرفته، تخصص ما هیچ حد و مرزی نمی شناسد. در تهران تعمیرگاه، ما متعهد هستیم که دانش و تجربیات خود را به اشتراک بگذاریم تا شما را با مهارت‌ها و اعتماد به نفس مورد نیاز برای رسیدگی به این مهم تقویت کنیم، و مطمئن شویم که سیستم گرمایشی شما قابل اعتماد و کارآمد است.

انتخاب صحیح پکیج

به منظور انتخاب صحیح پکیج بایستی به عوامل متعددی توجه کرد

 • اینکه چه مارکی بخریم که مناسب باشه
 • اینکه حجم و ظرفیت اون چقدر باشه
 • از انواع مختلف زمینی و یا دیواری بررسی بشه .

در ادامه به بررسی بهترین مارک‌های پکیج و محاسبه آنلاین ظرفیت و حجم لازم برای یک واحد مسکونی را می پردازیم

بهترین برند یا مارک پکیج چیست

برای دانستن بهترین برند باید به نکاتی همچون استحکام، ایمنی و خدمات پس از فروش ان توجه کرد.

در مقاله ای مجزا کاملا بررسی کردیم که بهترین مارک پکیج چیست پس کلیک کنید. نکاتی در اون مقاله اومده که حتما قبل از خرید لازمه بهش توجه بشه. به عبارتی نکاتی است که بعدا میگی کاش میدونستم

محاسبه انلاین ظرفیت پکیج بر حسب متراژ

برای محاسبه اینکه پکیج چند هزار بخریم باید چند مولفه رو در نظر بگیریم. یکی کمترین دمای بیرون مثلا منفی 5 درجه در سردترین نقطه از سال در تهران دو دمای دلخواهی درون مثلا 27 درجه سانتی گراد و اخرین مولفه متراژ هستش.

برای استفاده از ماشین حساب محاسبه ظرفیت پکیج کلیک کنید

ابزار الات و تجهیزات لازم برای تعمیر پکیج

دنیای تعمیرات شامل انواع ابزار و تجهیزات تخصصی است که هم برای حرفه ای ها و هم برای کسانی که به تعمیرات DIY (خودم میخوام انجام بدم) علاقه مند هستند ضروری است. ابزار الات ضروری را ددر زیر لیست کردیم:

 1. آچار و پیچ‌گوشتی 2 سو و 4 سو
 2. اچار 24-27 و 30-32
 3. نوار تفلن
 4. نوار لنت
 5. پک الن
 6. اچار فرانسه بزرگ
 7. اسید 33 درصد دیسکلر مخصوص شرکتی

ابزار الات مخصوص ویژه حرفه ای ها

لوازم بالا لازم هستند اما برای حرفه ای بودن لوازم زیر ضروری به نظر می رسند

 1. اورینگ های مخصوص هر دستگاه
 2. آنالایزر احتراق برای سنجیدن فشار گار شیر گازی
 3. گریس اب بندی
 4. مولتی‌متر
 5. دستگاه مخصوص اسید شویی
 6. تلمبه و فشارسنج باد

موارد دیگه ای هم هست سلیقه ایه. مثل دمباریک ، سیم لخت کن و موارد دیگه که شما تئوی کامنتها بران بگذارید.

راهنمای گام به گام تعمیرات پکیج

 1. ابتدا عنوان بعدی رو ببینید شاید عیب بسیار ساده در حد عیب عمومی باشه. البته باید بگم 85 همین عیوب عمومی است.
 2. سپس با توجه به نوع نیازمون برای رفع عیببه یکی از 2 عنوان بعد رجوع کنید. ما در 2 حالت ممکن تمامی عیوب پکیچ رو از صفر تا صد با ویدیو مناسب تازه واردان اماده کردیم.
 1. عیب یابی بر اساس نقص عملکردی . یعنی مثلا ابگرم داریم اما شوفاژ نداریم یا برعکس در پایین در قسمت عیب یابی بر اساس نقص عملکردی کلیک میکنی میبینی.
 2. عیب یابی بر اساس کد خطا. مثلا شخصی دستگاه ایران رادیاتور داره و ارور e51 داره. لطفا قسمت مناسب زیر ویدیوش رو پیدا کنید

آموزش رفع عیوب عمومی در پکیج

جهت ثبت درخواست تکنسین لطفا قبل از هر اقدامی ابتدا طبق این ویدیو عمل کنید. چنانچه مشکل همچنان پابرجا بود،در ادامه با ما همراه باشید مطمانا خودتان رفع عیب می کنید

ویدیوی فوق یک عیب یابی بسیار ساده مناسب تازه واردان جهت رفع عیوب عمومی است که معمولا زیاد در پگیج رخ میدهد. بنابریان ابتدا بررسی این موارد لازم است. معمولا 85 درصد عیوب همین 4 تا هستند که در ویدیو امده.

خلاصه ویدیو به زبان ساده:

بررسی 4 مورد مهم

 1. آب:در مدار شوفاژ باید به مقدار کافی آب توسط شیر پرکن پرکرده باشیم. ( غلط مصطلح هواگیری)
  روش:روش کار را بصورت ویدیویی دیدیم. توضیح اینکه: فشار بار پکیج رو باید بین 1 تا 1.5 bar تنظیم کنید. یک شیر از زیر پکیج بیرون زده. این شیر پیچ مانند هستش. اونو باز کنید وقتی که فشار به 1 رسید، کامل ببندید.
  اگرشیر را باز می کنم اما فشار بالا نمیره؟ چ کنم؟کلیک کن ببین
 2. برق : گاهی برق توی پریزی که پکیج به ان متصل است به دلیل خرابی پریز وجود ندارد. با یک پریز دیگر امتحان کنید.
  یا گاهی دو شاخه رو برعکس بزنید.برد بعضی از پکیجها به گونه ای هستش که ورودی فاز و نول بهشون اهمیت داره.
 3. . گاز:شیر گاز زیرپکیج بازه؟ شیر گاز اصلی ساختمان بازه؟  شاید، کمی هوا داخل لوله گاز باشه ، بنابراین با چند بار ریست کردن مشکل حل میشه.
 4. اکسیژن: بعد ازمدتی کارکردن فن ضعیف میشه. نمیتونه محصولات احتراق رو خوب بیرون بکشه واکسیژن کافی جهت سوختن برسونه. دراین مورد دو عدد دریچه پلاستیکی بالای دستگاه پکیج، و فلنچ را باز کنید.

رفع کد خطای پکیج

به منظور عیب یابی پکیج گام های زیر ره به دقت مورد بررسی قرار دهید. 10 دقیقه دیگر کار تمام است.

قدم اول: ابتدا کد خطا را از روی دستگاه پکیج خود بخوانید. مثلا چراغ های 40 60 80 دستگاه ایران رادیاتور چشمک میزنند. یا E با یک شماره مثلا E4

قدم دوم: بر اساس برند پکیج در زیر تفکیک کردیم کلیک کنید ارور رو پیدا کنید ویدیوی مربوطه رو ببینید تعمیر کنید

ارورهای پکیج ایران رادیاتور مدل m 24ff

کدهای خطای پکیج ایران رادیاتور مدل L24ff

ارور کدهای ایران رادیاتورسایر مدل ها

دانلود دفترچه راهنمای باکسی

دفترچه راهنمای مگاترم مرکوری

منوال راهنمای پکیج اریستون و ایساتیس

دانلود دفترچه راهنمای پکیج و اپلیکیشن ان کلیک کنید

جدول توضیحات کد خطا

 1. عدم تشکیل یا تشخیص شعله(عیب یابی یون حین کار)(وجود اشکال در روشن شدن مشعل)
 2. باز شدن پرشر سوییچ اب (پرشر سوییچ اب در وضعیت قطع میباشد ) کمبود اب  در مدار گرمایش ) (اشکال در کلید ایمنی حداقل فشار)
 3. افزایش حرارت مبدل اولیه بیش از 89 درجه یا( 95درجه)
 4. باز شدن ترموستات ایمنی 105 یا 110 درجه (کلید حرارتی)
 5. پرشر هوا باز است (در وضعیت قطع میباشد) اما فن کار میکند
 6. پرشر سوییچ هوا بسته است ( در وضعیت وصل است) در حالیکه فن خاموش است( وصل بودن کلید ایمنی فشار دودکش پیش از روشن شدن فن
 7. 406070 ایرن رادیاتور یا e50
 8. ترموستات ایمنی قطع کرده ولی دمای شوفاژ معمولی  است
 9. ترمیستور (سنسور)(ntc) مدار شوفاژ اشکال دارد( اتصال کوتاه دارد) 
 10. ترمیستور (سنسور) (ntc) مدار شوفاژ اشکال دارد( مدار ان باز است)(ntc شوفاژ ارتباط با برد قطع شده)
 11. ترمیستور (سنسور) (ntc) ابگرم مصرفی اشکال دارد ( اتصال کوتاه است)(اتصال کوتاه شدن سنسورابگرم مصرفی)
 12. ترمیستور( سنسور) (ntc) ابگرم مصرفی اشکال دارد قطع است ( مدار ان باز است)
 13. عدم گردش اب در مدار گرمایش خرابی یا گیرپاچ پمپ گرفتگی مبدل و مسیر
 14. اشکال در پرشر دود، مجموعه فن (تا 10 دقیقه)

عیب یابی بر اساس نقص عملکردی

لیستی از عیوب در زیر لیست شده اند.اگر پیدا نکردید میتونید در کادر بالای سایت نیز جستجو کنید

 1. علت افت بار پکیج یا به عبارتی چرا بار پکیج میاد پایین ؟
 2. علت گرمای کم رادیاتورها ۱۳ علتی که رادیاتورها گرمای مطلوب را ندارند؟
 3. چرا پکیج انفجاری روشن می شود ؟ برای رفع عیب چه کار کنیم؟
 4. علت سرد گرم شدن اب پکیج و راه کارهایی جهت رفع ان.
 5. علت گرم نشدن اب مصرفی در پکیج چیست؟
 6. اموزش هواگیری پکیج شوفاژ
 7. قطعات پکیج را نمیشناسید؟ شناخت قطعات پکیج و معرفی ‌‌‌‌‌‌‌‌‌اجزای ان
 8. چرا فشار بار پکیج بالا نمیرود؟
 9. اموزش نحوه پایین اوردن یا کم کردن فشار پکیج
 10. راهنمای نصب پکیج

دانش ترتیب عملکرد قطعات در درست کردن پکیج

یک روش مرسوم بین تعمیرکاران همین ترتیب عملکرد قطعات می باشد. این بدان معنی است که در پکیج هر قطعه ای مشخص پس از قطعه ای دیگر به دستور برد عمل میکند. برای دیدن اموزش کامل این مطلب کلیک کنید

چرا تهران تعمیرگاه

 1. رتبه اول تعمیرات پکیج در جستجوی گوگل بصورت شبانه روزی
 2. ضمانت 6 ماهه قطعات و 1 ساله تعمیرات
 3. حتی الامکان تعمیر قطعات پکیج نه تعویض. در صورت لزوم تنها استفاده از قطعات اصلی
 4. نرخ مصوب
 5. تعمیر در محل در حضور مشتری
 6. سراسر تهران شبانه روزی حتی تعطیلات
 7. تعمیر بدون واسطه توسط متخصصین مجرب پکیج دیواری
 8. در اختیار داشتن متخصص تمامی پکیج ها اعم از بوتان و ایران رادیاتور ایساتیس اریستون تاچی مگاترم مرکوری گلدیران باکسی
تعمیرات پکیج
تعمیرات پکیج

تعرفه ها و دستمزد

دستمزد سرویس و رفع عیب جزیی 350 تا 550 هزار تومان
در صورت نیاز به اسید شویی  500 هزار تومان به هزینه فوق اضافه میشود
رفت و امد 100 هزار تومان
نیاز به کارشناس 150 هزار تومان
در صورت تمایل به سرویس کامل دستگاه(دستگاه نو میشود و تمام اورینگها تعویض میگردد)
هزینه را با سرویسکار بررسی کنید. (بین 500 تا 700 هزار تومان)
نرخ های تعمیر شبانه روزی پکیج 25 درصد بالاتر است.
09121735074  شبانه روزی تا ساعت 12
021-88985733   
دفتر مرکزی 66323406

نحوه شکایت از پکیج کار

مسئولیت رسیدگی به شکایات مشتریان در مرحله اول با امور مشتریان شرکت های عرضه کننده می باشد. در مرحله بعد به سراغ اتحادیه مربوطه بروید و حتما فاکتور ارایه کنید
و در صورت عدم نتیجه گیری می توانید از طریق سازمان صمت استان مربوطه شهر محل سکونت نسبت به ثبت شکایت خود اقدام نمایید.در مرحله بعد پرونده به دادگستری میرود.

هزینه تعمیرات با مستاجر است یا صاحب خانه

اینکه هزینه پکیج با مستاجر است یا صاحب خانه را کلیک کنید ببینید. در مقاله ای مجزا کامل اورده ایم. اما توضیح کلی بدانید که گاهی فقط مستاجر باید بپردازد،گاهی هم فقط مالک و گاهی هم هر دو. پس برای درک کامل متن فوق را کلیک و مطالعه کنید

سوالات متدوال

هزینه تعمیر پکیج چقدر است؟

هزینه نهایی بعد از بررسی مشخص می شود . اما متوسط 350 تا 1 میلیون تومان

اگر از خدمات ارایه شده راضی نباشم ؟

شرکت تهران تعمیرگاه ضمانت بازگشت وجه در صورت نارضایتی رو برای مشتریان خودش فراهم کرده. لطفا با پشتیبانی تماس بگیرید

چه اقداماتی خودم جهت رفع عیب و راه اندازی پکیج میتونم انجام بدم؟

با ورود به همین صفحه، با اموزش ویدیویی رایگان میتونید خودتان تعمیر کنید.

بعد از ثبت درخواست تعمیر پکیج چه اتفاقی می افتد؟

فورا جهت هماهنگی با شما تماس میگیرند

ایا هزینه های تعمیر پکیج شبانه روزی با روز فرق میکند؟

هزینه ها مصوب بوده 25 درصد شب بیشتر از روز می باشد

ایا فنی حرفه ای اموزش تعمیر پکیج دارد؟

بله میتونید دوره آموزش پکیج  فنی و حرفه ای رو از این لینک دنبال کنید

برای تعمیرات گلدیران به کجا مراجعه کنم؟

چنانچه دستگاه خارج از گارانتی بوده و به خدمات فوری نیاز دارید اینجا را کلیک کنید.

نمایندگی خدمات پکیج تاچی کجاست؟

با کلیک روی لینک تعمیر پکیج تاچی میتونید فورا از خدمات با گارانتی این برند از پکیج ها بهره ببرید

سی دی اموزش هم دارید؟

سایت تهران تعمیرگاه پیشتاز در اموزش تعمیرات پکیج است. وارد شوید و سی دی های مورد نظر را سفارش بدید.

عضویت در خبرنامه
Notify of
guest

682 نظرات
جدیدترین ها
قدیمی ترین ها بیشترین رای
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
682
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x
Call Now Buttonدرخواست اعزام تکنسین